Dzień Otwarty dla Pierwszoklasistów 7 kwietnia 2017r.

DZIEŃ OTWARTY DLA PIERWSZOKLASISTÓW

7 KWIETNIA 2017 GODZ. 9:30 – 11:30

Zapraszamy wszystkich przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami na dzień otwarty w naszej szkole.

Tego dnia postaramy się pokazać ofertę edukacyjną naszej placówki. Gwarantujemy również możliwość zwiedzenia niemal całej szkoły. Uczniowie będą mogli uczestniczyć w zorganizowanych zabawach, zajęciach plastycznych, ruchowych i teatralnych.

Chcemy uświadomić przyszłym pierwszoklasistom, że nauka może być świetną zabawą i ciekawą przygodą.

Plan dni otwartych:

– zwiedzanie szkoły,

– przebieranki w klasach,

– pokaz pierwszej pomocy,

– eksperymenty przyrodnicze dla maluchów,

– czytanie bajek w bibliotece,

– prezentacja uczniów naszej szkoły, którzy otrzymali nagrody w konkursach szkolnych i krajowych (odczytanie własnych tekstów),

– zabawy – pląsy na sali gimnastycznej,

– malowanie kredą przed szkołą, gra w klasy,

– rebusy, zagadki,

– przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek” w wykonaniu uczniów klas III gimnazjum.

Dla wszystkich odwiedzających w tym dniu naszą szkołę przewidziane są drobne upominki!