30 stycznia 2018 archive

Wycieczka do Zakopanego

Wycieczka do Zakopanego – 4 dniowa. Termin 15-18.05.2018r. Całkowity koszt 430 zł. Uczniowie zainteresowani zgłaszają się do Pani Krystyny Potwory lub Pana Leszka Baca. Zaliczka bezzwrotna 130 zł. Bliższe informacje u organizatorów i na tablicy ogłoszeń.

Wyniki etapu gminnego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Dnia 30.01.2018r. odbył się etap gminny Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów klas gimnazjalnych. Nasi uczniowie zajęli: I miejsce – Dominik Skibiński II miejsce – Maria Artymiak III miejsce – Łukasz Biernacki Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki etapu gminnego Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Dnia 29.01.2018r. odbył się etap gminny Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów klas gimnazjalnych. Nasi uczniowie zajęli: I miejsce – Michał Junka II miejsce – Natalia Ganczarska, Amelia Mikler III miejsce – Klaudia Kobylańska Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Prace remontowe w szkole

W trakcie ferii zimowych w Naszej Szkole trwały intensywne prace remontowe. W ich wyniku kolejne sale zostały przygotowane na przybycie nowych uczniów do klas edukacji wczesnoszkolnej. Pracownie językowe z sal 6 i 8 zostały przeniesione na piętra do sal 26 i 39. Prace remontowe w salach 3, 4, 6, 8 obejmowały malowanie, wymianę wykładziny, montaż …

Kontynuuj czytanie