11 marca 2018 archive

Co wiesz o filmie Star Wars? – quiz nr 3

Zapraszamy do rozwiązania quizu z kinematografii. 10 pytań o serii filmów Star Wars. Kto odpowie na wszystkie? Miłej zabawy 🙂 Wszelkie dotychczasowe i późniejsze zadania znajdą Państwo na stronie szkoły w menu głównym pod nazwą “Quizy i testy”

Uroczystość w miejscowości Babice upamiętniająca mord w Hucie Pieniackiej, na obywatelach polskich w 1944r. dokonany przez ukraińskich nacjonalistów – galeria zdjęć

Wyniki finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum

Dnia 8 marca 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Naszą szkołę reprezentowali: Wojciech Rudziński oraz Bartłomiej Sitnik, który uzyskał tytuł finalisty. Opiekunami uczniów były Panie Sylwia Zarychta i Grażyna Skowron. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!