Category: konkursy

Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole – Konkurs piosenki angielskiej (i nie tylko) oraz konkurs “Jeden z dziesięciu” Filmy z konkursu znajdziecie na naszym kanale YOUTUBE Zapraszamy do oglądania

Konkurs „Zjawiska fizyczne wokół nas”

Konkurs fotograficzny dla uczniów klas trzecich gimnazjalnych oraz klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej.

Konkurs z Języka niemieckiego “Jugend trägt Gedichte vor” – galeria zdjęć

Konkurs z Języka niemieckiego – galeria zdjęć

Konkursy Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Opolu

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Opolu ogłasza rozpoczęcie dwóch corocznych Konkursów o zasięgu krajowym : Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne Konkursu Plastycznego dla Dzieci

“Jugend trägt Gedichte vor” – gminny etap konkursu recytatorskiego z języka niemieckiego

WYNIKI ETAPU GMINNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORAZ KLAS DOTYCHCZASOWYCH GIMNAZJÓW PROWADZONYCH W SZKOŁACH INNEGO TYPU WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

Bartłomiej Sitnik, Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce Wojciech Rudziński, Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce Martyna Kruk, Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce

WYNIKI ETAPU GMINNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FIZYCZNEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORAZ KLAS DOTYCHCZASOWYCH GIMNAZJÓW PROWADZONYCH W SZKOŁACH INNEGO TYPU WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

Bartłomiej Sitnik, Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce Wojciech Rudziński, Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce Grażyna Galara, Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce

WYNIKI ETAPU GMINNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORAZ KLAS DOTYCHCZASOWYCH GIMNAZJÓW PROWADZONYCH W SZKOŁACH INNEGO TYPU WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

1. BARTŁOMIEJ SITNIK – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GŁUBCZYCACH 2. SZYMON SULIGA – SZKOŁA PODSTAWOWA W BRANICACH   OLIWIA PAWĘSKA –  SZKOŁA PODSTAWOWA W BRANICACH 3. DOMINIKA MASŁOWSKA – SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W BOGDANOWICACH M

WYNIKI ETAPU GMINNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORAZ KLAS DOTYCHCZASOWYCH GIMNAZJÓW PROWADZONYCH W SZKOŁACH INNEGO TYPU WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

1. AMELIA MIKLER – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GŁUBCZYCACH 2. GRAŻYNA GALARA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GŁUBCZYCACH 3. WOJCIECH RUDZIŃSKI – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GŁUBCZYCACH

WYNIKI ETAPU GMINNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORAZ KLAS DOTYCHCZASOWYCH GIMNAZJÓW PROWADZONYCH W SZKOŁACH INNEGO TYPU WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

I miejsce – Amelia Mikler , Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce II miejsce – Blanka Bańkowska,  Szkoła Podstawowa w Branicach III miejsce – Oliwia Pawęska, Szkoła Podstawowa w Branicach