Rozwijamy potencjał uczniów szkół w Gminie Głubczyce – galeria

Rozwijamy potencjał uczniów szkół w Gminie Głubczyce – galeria

Międzynarodowe zawody Karate WKF Cuprum Cup Polisch Open

https://www.facebook.com/1136268333073245/photos/ms.c.eJwzNDc2sDSwMLY0NjOwNDI21jOEClgYGJmbWhoYIgTMLE2MTM3MAQJ9Ciw~-.bps.a.1730908333609239.1073741932.1136268333073245/1730908393609233/?type=3

Międzynarodowe zawody karate WKF “Puchar Gór Opawskich”

https://www.facebook.com/1136268333073245/photos/ms.c.eJxFzNsNgDAMQ9GNkPNy6v0XQxQafo~_ubR1Yskoq08su~_6Dg3bVygLtIHWgEDYIPxANLf8H9wTiwekO9EyEUQYitgXqhBxLejKwbapciYw~-~-.bps.a.1730891533610919.1073741931.1136268333073245/1730891546944251/?type=3

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego

Nasi uczniowie wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego.
Do następnego etapu zakwalifikowali się:

1. Bartłomiej Sitnik 2b
2. Bartosz Kurkiewicz 2d
3. Lidia Baudron 3b
4. Julia Bąk 3e, Jakub Zenfler 3b
5. Kinga Kozołubska 3e, Filip Gałka 2e

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Menu stołówki 20.11. – 01.12.2017

Aktualny jadłospis naszej stołówki.

Zapraszamy na pyszne obiady.
W wyniku sytuacji losowych menu może ulec zmianie.

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Dnia 17.11.2017 r. odbyły się eliminacje szkolne Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, w którym wzięło udział 21 uczniów klas II i III gimnazjum.Do kolejnego etapu zakwalifikowali się:

I miejsce – Dominik Hipnarowicz 3b,
II miejsce – Jakub Zenfler 3b, Grzegorz Waga 3b
III miejsce – Kalina Liphardt 3b, Aleksandra Kopczacka 3d, Bartłomiej Sitnik 2b,
IV miejsce – Wojciech Rudziński 2b,
V miejsce – Mateusz Gawłowski 3b, Aleksandra Kobeluch 3b, Michał Raczkowski 3b, Piotr Roliński 3b, Łukasz Biernacki 2a

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Dnia 16.11.2017 r. odbyły się eliminacje szkolne Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, w którym wzięło udział 19 uczniów klas II i III gimnazjum.
Najwyższe wyniki zdobyli uczniowie:

I miejsce – Bartłomiej Sitnik 2b, Kamila Cichawa 3d
II miejsce – Kamila Kamieńczyk 3d
III miejsce – Aleksandra Kopczacka 3d

Do kolejnego etapu zakwalifikowało się trzech uczniów:
Bartłomiej Sitnik, Kamila Cichawa i Kamila Kamieńczyk.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Dnia 14.11.2017 r. odbyły się eliminacje szkolne Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, w którym wzięło udział 26 uczniów klas II i III gimnazjum.
Najwyższe wyniki zdobyli uczniowie:

I miejsce – Bartłomiej Sitnik 2b
II miejsce – Kalina Liphardt 3b
III miejsce – Michał Raczkowski 3b

Do kolejnego etapu zakwalifikowało się dwóch uczniów: Bartłomiej Sitnik i Kalina Liphardt.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Chór Cantabile zdobył Złoty Kamerton i Puchar Wojewody Kujawsko-Pomorskiego na Ogólnopolskim Konkursie chórów w Bydgoszczy

Chór Cantabile zdobył Złoty Kamerton i Puchar Wojewody Kujawsko – Pomorskiego na Ogólnopolskim Konkursie chórów w Bydgoszczy

Lekcje języka niemieckiego

https://www.facebook.com/1136268333073245/photos/ms.c.eJxFzlEOwDAIAtAbLVJ10PtfbFlN9fcFCOCSVr7LQgHywQUiTeEDLjBhDTxg2aBT8dlQJeIC44fYasgCDpwfb1eESqChniYHKtHHVD8wiV2VSexTkX~;XTDPw.bps.a.1728825597150846.1073741930.1136268333073245/1728825620484177/?type=3