Microsoft Office 365 bezpłatnie dla wszystkich uczniów SP3

Każdy uczeń w naszej szkole może wykorzystywać bezpłatnie najnowsze aplikacje edukacyjne Microsoft w ramach Office 365 Education.

• Office Online to aplikacje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, które pozwalają edytować i tworzyć pliki z poziomu przeglądarki na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu.
  • Profesjonalna poczta z łatwym dostępem do wszystkich nauczycieli i uczniów w szkole, wirtualny dysk o wielkości 1TB do przechowywania zdjęć, dokumentów, filmów czy prac domowych, co ułatwia dostęp do swoich zasobów z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu i ograniczenie ryzyka utraty cennych materiałów szkolnych.
  • Komunikator Skype dla Firm umożliwia prowadzenie lekcji online, wysyłanie błyskawicznych wiadomości do wszystkich osób w szkole oraz wykorzystywanie wideokonferencji do spotkań z rodzicami.
  • Forms – formularze, ankiety i quizy dzięki Office Forms, których wyniki są dostępne w czasie rzeczywistym.
  • Sway – tradycyjne prezentacje w nowej i dynamicznej odsłonie dzięki aplikacji Sway.

Logowanie odbywa się za pomocą linku umieszczonego na stronie szkoły. Login przypisany zostaje automatycznie oraz próbne hasło, które należy zmienić na własne.