9 marca 2018 archive

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum – etap wojewódzki

Dnia 20 lutego 2018 r. w Opolu odbył się Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego – etap wojewódzki. Nasz uczeń Bartłomiej Sitnik z klasy 2b zdobył tytuł laureata – opiekun Pani Katarzyna Kruszewska-Podstawka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych – etap wojewódzki

Dnia 26 lutego 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbył się Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – etap wojewódzki. Nasze uczennice uzyskały wysokie wyniki: Inga Kaśków – 7b – finalistka; opiekun: Anna Mazur; Dominika Zagwocka – 7b – finalistka; opiekun: Marzena Stadnik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów gimnazjum – etap wojewódzki

Dnia 2 marca 2018 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbył się Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – etap wojewódzki. Uczniowie naszej szkoły uzyskali wysokie wyniki i zdobyli następujące tytuły: Michał Junka – 3f – laureat; opiekun: Beata Konopnicka – Sarota; Amelia Mikler – 2d – finalistka; opiekunowie: Jolanta Farenholz i Anna Mazur; Natalia Ganczarska – …

Kontynuuj czytanie

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla szkół podstawowych

Dnia 15.02.2018r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych. Nasz uczeń Zdzisław Malczewski – 7a – zdobył tytuł finalisty –opiekun Pani Ewa Lorek-Junka Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.