Kolejne sukcesy muzyczne Marty

Marta Kubów z klasy VII a była uczestniczką prestiżowego projektu mistrzowskiej edukacji artystycznej. przygotowanego przez Europejskie Centrum Muzyki oraz światowej sławy kompozytora i dyrygenta Krzysztofa Pendereckiego. Projekt skierowany był do najmłodszych adeptów muzyki, laureatów ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów instrumentalnych. W trzeciej edycji programu Lusławickiej Orkiestry Talentów i Mistrzowskich Warsztatów Orkiestrowych wzięło udział 44 młodych muzyków z całej Polski, a w tym Marta, gdzie pełniła rolę koncertmistrza orkiestry. Ideą Europejskiego Centrum Muzyki jest zachęcanie najzdolniejszych młodych muzyków z całego świata do doskonalenia umiejętności muzycznych i osiągnięcia pełnej dojrzałości artystycznej.

Marcie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content