ZIMOWE SUKCESY MARTY

Zimowa Akademia Muzyki w Lusławicach jest projektem dedykowanym młodym, uzdolnionym instrumentalistom – wyróżniającym się uczniom szkół muzycznych I oraz II stopnia z całej Polski. Rekrutacja do programu odbywa się na zasadzie konkursu. Przedsięwzięcie umożliwia utalentowanym muzykom kontakt z najwyższej klasy specjalistami – wybitnymi artystami i pedagogami. Program Akademii składa się z zajęć indywidualnych, dając szansę na rozwój artystyczny młodym adeptom sztuki w zakresie gry na instrumencie. Projekt uzupełniony jest zajęciami rekreacyjnymi i udziałem w koncertach oraz nagraniach odbywających się w tym czasie w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. Zimowa Akademia została poprzedzona sukcesami w Katowicach tamtejsza Akademia muzyczna zaprosiła Martę jako jedną z najzdolniejszych uczennic regionu śląskiego i opolskiego. Zaś w styczniu na III Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Marta uzyskała wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content