Rehabilitacja za nakrętki

Jesteśmy rodziną, ale taką specyficzną. Połączyła nas niepełnosprawność naszych dzieci i mieszkanie w małym miasteczku, bez perspektyw na lepsze życie dla naszych pociech. Zakasaliśmy więc rękawy i otworzyliśmy „Lokalne Centrum Rehabilitacji i Integracji dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży”. Kto był z nami od początku wie, że dokonaliśmy niemożliwego.

Najważniejsze, że mamy swoje miejsce na ziemi. Nasze 160 metrów kwadratowych to: 5 gabinetów terapeutycznych, łazienka i kącik socjalny.

Dzięki Stowarzyszeniu nasi podopieczni mają zapewnioną nieodpłatną rehabilitację psychologiczną, logopedyczną, terapię SI, fizjoterapię, terapię ręki, trening umiejętności społecznych, terapię dzieci autystycznych i aspergera, hipoterapię i terapię w wodzie. Aktualnie pod opieką mamy 27 rodzin, i 31 dzieci niepełnosprawnych z rożnymi schorzeniami. My rodzice prowadzimy Stowarzyszenie, wolontariacko, ale sprzęt rehabilitacyjny musimy wymieniać a terapeutom płacić za ich ciężką pracę.

Przyłączcie się do Naszej akcji! Pomóżcie  Nam zbierać  nakrętki.  Dzięki ich sprzedaży możemy opłacać kolejne godziny zajęć i pomagać jeszcze większej liczbie dzieci.

Więcej o nas na www.tacy-sami.org lub na profilu na

 FB https://www.facebook.com/pages/tacy-samiorg/286082438165413     

Skip to content