Powiatowy Konkurs Recytatorski „Strofy O Ojczyźnie”

29 listopada w auli Specjalnego – Ośrodka Szkolno-Wychowawczego odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski, zorganizowany przez głubczycką Komendę Hufca ZHP przy współpracy z Urzędem Miejskim i Starostwa Powiatowym. Oczywiście nie mogło nas na nim zabraknąć. Naszą szkołę godnie reprezentowała druhna Agata Darmoros z kl. IIb, druhna Marta Florczak z kl. VIIa  oraz Magda Puzio z kl. IIa i Zofia Perek z kl. VIIb.
Nie udało się w tym roku naszym reprezentantkom stanąć na podium, ale poprzez swoje recytacje wyraziły swój szacunek  i poczucie  więzi z naszą ukochaną ojczyzną.
Gratulujemy odwagi i pięknej postawy patriotycznej. 

Z harcerskim pozdrowieniem:
CZUWAJ! i zuchowym CZUJ!

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Strofy O Ojczyźnie” – galeria

Skip to content