Miłosz Olszewski, Marta i Małgorzata Kubów stypendystami Marszałka Województwa Opolskiego „Wspieramy Najlepszych III”

Dnia 27.11.2019 odbyła się III edycja przyznania stypendiów dla uzdolnionych uczniów „Wspieramy Najlepszych III”, która była zainaugurowana przez Marszałka Opolskiego Andrzeja Bułę. Gala wręczenia dyplomów stypendialnych odbyła się w Filharmonii Opolskiej. Do grona laureatów z poprzednich edycji dołączyli uczniowie naszej szkoły Miłosz Olszewski z kl. 7b, który w ubiegłym roku szkolnym uzyskał średnią ocen 5,81 i odnosił sukcesy w olimpiadach przedmiotowych oraz Małgorzata Kubów z kl.7a i Marta Kubów z kl. 8a, które oprócz wysokich wyników w nauce, osiągają sukcesy skrzypcowe na szczeblu nie tylko ogólnopolskim, ale również międzynarodowym. Serdecznie gratulujemy naszym stypendystom, rodzicom i wychowawcom klas tak wyjątkowego wyróżnienia.

Miłosz Olszewski, Marta i Małgorzata Kubów stypendystami Marszałka Województwa Opolskiego „Wspieramy Najlepszych III” – galeria
Skip to content