Światło, które daje moc…

Po raz kolejny będziemy trzymać w naszych dłoniach Betlejemskie Światło Pokoju. Płomień światła rozpalony w grocie Narodzenia Jezusa w Betlejem rozpoczął swoją wędrówkę. Przekazywany przez skautów z różnych krajów Europy, do naszego Hufca trafi we wtorek 17 grudnia  2019r.
Zgodnie z tą ideą chcielibyśmy, by Betlejemskie Światło zapłonęło w domach uczniów naszej szkoły przypominając o tym, co w święta ważne.
Ten harcerski symbol pokoju, ciepła i miłości będzie można odebrać z rąk zuchów 20 grudnia 2019r. na parterze szkoły przy choince.
Zapraszamy wszystkich uczniów z rodzicami.

Do zobaczenia
 Czuwaj!

Dla nas zuchów i harcerzy, ogień zawsze ma moc niezwykłą. W kręgu swego ciepła jednoczy nas w harcerską Rodzinę, blaskiem buduje wspólnotę.  Niesiony harcerskimi dłońmi ogień z Betlejem powinien trafić wszędzie tam, gdzie potrzebne są ciepło i jasność.

Skip to content