Podsumowanie Skrzypcowego Roku Szkolnego Małgorzaty Kubów

Małgosia Kubów jest uczennicą klasy 7a. Jest też świetną skrzypaczką. W bieżącym roku szkolnym występowała w konkursach, przesłuchaniach i licznych koncertach.

Do jej tegorocznych sukcesów muzycznych należy zaliczyć zdobycie II miejsca na II Ogólnopolskim Konkursie „Mistrz czterech strun” w Obornikach Śląskich (luty 2020 r.,) II miejsca w internetowej edycji International Music Competition RISING TALENTS OF EUROPE ( czerwiec 2020) oraz zdobycie maksymalnej punktacji na przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Małgorzata w lutym br. brała aktywny udział w mistrzowskich warsztatach „Uczniowie Mistrzów” w Krzyżowej, w trakcie których pracowała pod okiem prof. Łukasza Błaszczyka (AM Łódź, AM Warszawa.) Warsztaty te były zakończone występem najlepszych uczestników, na którym Gosia z powodzeniem wystąpiła.

W czasie narodowej kwarantanny również rozwijała swoje umiejętności wiolinistyczne. Została zakwalifikowana do projektu Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego, podczas którego przez ponad dwa miesiące pracowała online z wybitnymi muzykami  (Agata Szymczewska, Janusz Wawrowski, Adam Sztaba.)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Skip to content