Ankieta

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że na stronie http://www.programdlaszkol.org/aktualnosci/index/Program-dla-szkol-jak-oceniasz-jego-promocje/idn:21

została zamieszczona ankieta elektroniczna oceniająca zrealizowane przez KOWR działania związane z promocją „Programu dla szkół” w roku szkolnym 2019/2020. Jest to anonimowa ankieta  skierowana do ogółu społeczeństwa: rodziców, nauczycieli, dzieci objętych „Programem dla szkół”, ale nie jest to warunek konieczny.  Za wypełnienie oraz przekazanie rodzicom powyższej ankiety z góry dziękujemy.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że ruszyła nowa strona www.programdlaszkol.org w nowej odsłonie, z wieloma atrakcyjnymi funkcjonalnościami, które pozwolą każdemu w łatwy sposób pozyskać dostęp do interesujących informacji o mechanizmie. Nowa strona to element kampanii promującej unijny program.

Skip to content