XX Festiwal Kultury Powiatowej

Zapraszam Państwa placówkę do udziału w XX Festiwalu Kultury Powiatowej. Ta edycja Festiwalu jest wyjątkowa ze względu na panującą epidemię koronawirusa. Dlatego wszystkie działania przenieśliśmy do sieci. Prace konkursowe należy przesyłać w formie zdjęć, filmów i tekstów – w zależności od wybranej kategorii. Prace należy wysłać w nieprzekraczalnym terminie do 18.06.2021r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30.09.2021r. Wszystkie prace zostaną opublikowane na portalach społecznościowych oraz stronach internetowych organizatora oraz współorganizatorów. Wszelkie szczegóły znajdziecie Państwo w regulaminach dostępnych na naszej stronie internetowej https://glubczyce-kultura.pl/2021/03/23/xx-festiwal-kultury-powiatowej/

Organizatorami Festiwalu są: Starostwo Powiatowe w Głubczycach, Gmina Baborów, Gmina Branice, Gmina Głubczyce oraz Gmina Kietrz.

Skip to content