FINAŁ AKCJI PT. “PAŹDZIERNIK-MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT”

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego we współpracy z panem Ireneuszem Szkwarkiem, zakończyliśmy w naszej szkole bardzo owocnie akcję zbiórki karmy i kocy dla zwierząt z naszego głubczyckiego “Przytuliska”. Nasi uczniowie spisali się na medal – zebraliśmy dziesiątki kilogramów suchej i mokrej karmy dla psów i kotów oraz ciepłe koce, które pomogą przetrwać zimne zimowe dni i noce. Zachęcamy do pomocy i adopcji zwierząt, nasi uczniowie z łezką w oku wysłuchali historii tych poszkodowanych przez los zwierząt i postanowiliśmy, że wkrótce znowu tu wrócimy!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Wkrótce przedstawimy Wam historie zwierząt zaadoptowanych przez uczniów naszej szkoły.  

Opiekun SU- Katarzyna Kruszewska- Podstawka

Kliknij zdjęcie aby wyświetlić galerię
Skip to content