Dzień zabawnego nakrycia głowy – wideo relacja

Za oknem robi się już szaro i ponuro, a w naszej szkole wesoło i kolorowo, bo wczoraj obchodziliśmy “Dzień zabawnego nakrycia głowy”. Można było minąć na korytarzu szkolnym uczniów w kapeluszach, czapkach albo w innych – czasem dość dziwnych nakryciach głowy, niektórzy wykazali się wieeeelką kreatywnością i stworzyli swój własny niepowtarzalny projekt. Na szczególne wyróżnienie zasługuje tu uczennica klasy 1B – Milenka Zakowicz, której kapelusz był w stylu EKO , bo dano kolejne życie plastikowym kubkom i butelce, zamiast wyrzucać je do kosza:) Wszystkim, którzy włączyli się do zabawy mówimy “Dziękujemy”, a tym, którzy jeszcze się wahali lub wstydzili, proponujemy obejrzeć wideo relację z tego dnia. BAWMY SIĘ!!! – dzięki temu w szkole będzie weselej i jakoś dotrwamy do wakacji!!! 🙂 🙂

opiekun SU – K.Kruszewska-Podstawka

Skip to content