PODSUMOWANIE OBCHODÓW SETNEJ ROCZNICY POWSTANIA ŚLĄSKIEGO

Zuchy i harcerze z naszej szkoły godnie reprezentowali Hufiec Głubczyce na uroczystości podsumowującej obchody setnej rocznicy powstań śląskich. W Teatrze im. J. Kochanowskiego w Opolu Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła oraz członkowie zarządu województwa składali podziękowania osobom, instytucjom oraz organizacjom za aktywne włączanie się w organizację tych obchodów. Wśród tego zacnego grona znaleźliśmy się i my, „Iskierki” i „Tropiciele”.  Nasz Hufiec został uhonorowany DRZEWEM z tabliczką naszej Komendy Hufca ZHP ufundowanym przez Samorząd Województwa Opolskiego i posadzonym w Alei Czereśniowej na Górze Św. Anny. Jest to dla nas niezwykle wyróżnienie, za które bardzo dziękujemy!

Jak będziecie kiedyś na Górze Św. Anny zatrzymajcie się przy naszym drzewie, pomyślcie o nas, podlejcie nasze drzewko.

Kliknij zdjęcie aby wyświetlić galerię
Skip to content