Drugie klasy, Elfy i Ósma Legenda

 7 grudnia wybraliśmy się na niezwykłą wycieczkę do Katowic. Naszą wędrówkę zaczęliśmy od wizyty w Muzeum Śląska. Uczestniczyliśmy w warsztatach. Poznaliśmy tradycyjne opowieści z regionu.  Podziwialiśmy najciekawsze dzieła, które powstały przy użyciu nietypowych przedmiotów. W magię świąt wprowadziła nas wizyta w Fabryce Elfów. Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadziły nas po zakamarkach swojej Wielkiej Fabryki. Wzięliśmy udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomagaliśmy Elfom odnaleźć zaginione karty Ósmej Legendy. Ze swojej wędrówki zdaliśmy relację Mikołajowi, który na nas czekał w swoim mikołajkowym, magicznym domu. Za pomoc w odkryciu tajemnicy Ósmej Legendy, otrzymaliśmy od Mikołaja Dyplom i świąteczną książeczkę.
 Spotkanie z Mikołajem wprowadziło nas w radosny, świąteczny nastrój, którym dzielimy się z Wami.
 Pamiątką tych niezwykłych chwil są nasze wspomnienia, zdjęcia i własnoręcznie wykonane bombki.

Z magicznymi pozdrowieniami
Przyjaciele Elfów i pomocnicy Mikołaja z 2. klas

Kliknij zdjęcie aby wyświetlić galerię
Skip to content