Konkurs językowo – plastyczny “LOOK”

W maju został zorganizowany w naszej szkole konkurs językowo – plastyczny “LOOK” dla klas I-III. Zadaniem uczniów było zobrazowanie dowolnego słowa w języku angielskim z wykorzystaniem dowolnej techniki plastycznej. Celem konkursu było uczenie się nowych słów poprzez obrazowanie ich znaczenia w atrakcyjny sposób. Przy ocenie pracy ważny był wybór techniki plastycznej, materiały, z których praca została wykonana, czytelność, staranność i samodzielność w wykonaniu pracy.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Maja Zieleń, kl. 3b

II miejsce – Hanna Mędrala, kl. 2b

III miejsce (ex aequo) – Karol Malkiewicz, kl. 2b i Julia Zmurczyńska, kl. 1b

Wyróżnienia:

Anna Bairash – kl. 1b

Olek Cykowski – kl. 2b

Sara Dzieża – kl. 3b

Pola Krudysz –  kl. 1b

Nela Kwit – kl. 3b

Wiktoria Malik – kl. 2b

Hania Marynowicz – kl.2b

Sara Suchińska – kl. 2b

Marysia Szkleniarz – kl. 2b

Zuzanna Wiatrowska – kl. 2b

Jasiu Wysz – kl. 1b

Eliza Zapotoczna – kl. 2b

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział, serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content