W dniach od 20 do 29 kwietnia po raz kolejny uczniowie uczestniczyli w konkursie prozdrowotnym „Marsz (!) po zdrowie”.
Celem konkursu było:
- Planowanie i monitorowanie dziennej aktywności fizycznej.
- Propagowanie zdrowego stylu życia.
- Kreowanie postaw prozdrowotnych poprzez kształtowanie nawyków aktywności ruchowej.
- Rozwijanie kreatywności oraz kompetencji cyfrowych, w tym bezpieczne i celowe wykorzystanie technologii informacyjno- komunikacyjnych.
Zadanie polegało na wykonaniu minimum 10000 kroków dziennie przez 10 kolejnych dni oraz udokumentowanie tego za pomocą wybranej aplikacji mobilnej.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, którzy podjęli się tego zadania i „wytrwali”
10 dni, tym samym zagwarantowali sobie lepsze samopoczucie i wzrost poziomu sprawności fizycznej.
Zapraszamy ponownie do podjęcia wyzwania w przyszłym roku.
Agnieszka Krawiec





