„Opolskie EDUKO 2018”

Uprzejmie informujemy, że 4 kwietnia 2018 r., o godz. 10.00 w Sali Orła Białego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego (Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne „Ostrówek”
ul. Piastowska 14) odbędzie się spotkanie informacyjno-szkoleniowe, w ramach projektu „Edukacja kulturowa Opolszczyzny – EDUKO 2016–2018”. Będzie ono poświęcone konkursowi grantowemu „Opolskie EDUKO 2018”, do którego nabór wniosków odbywać się będzie w dniach 4-22 kwietnia br. Alokacja w tej edycji konkursu wynosi 85 tys. złotych.

Ponadto dzięki finansowemu wsparciu Zarządu Województwa Opolskiego planowane jest ogłoszenie kolejnego konkursu w drugiej połowie roku z pulą 95 tys. złotych.

Udział w spotkaniu jest wymogiem formalnym, niezbędnym do ubiegania się o środki finansowe w obu ogłoszonych w 2018 roku konkursach „Opolskie EDUKO 2018”.

Na spotkanie obowiązuje rejestracja internetowa, formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem: www.rejestracja.eduko.opole.pl