Składka na Radę Rodziców

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Głubczycach informuje, że ustalono kwotę dobrowolnej składki na rok szkolny 2023/2024 w wysokości 30 zł na pierwsze dziecko, 20 zł na drugie, trzecie i kolejne dziecko w rodzinie zwolnione.

Świetlica szkolna

Regulamin świetlicy szkolnej Karta zgłoszenia do świetlicy szkolnej Zgoda na jednorazowy, samodzielny powrót dziecka do domu Zgoda samodzielny powrót dziecka do domu Zgoda na powrót dziecka do domu z osobą niepełnoletnią

Duplikaty dokumentów – opłaty

SANTANDER BANK 47 1090 2154 0000 0001 4393 5092 konto do wpłat za:– obiady– duplikaty świadectw – koszt 26 zł– duplikaty legitymacji – koszt 9 zł

Godziny dostępności

Informacja dot. konsultacji nauczycieli SP3 z uczniami i rodzicami została umieszczona w gablocie informacyjnej na parterze szkoły.