Kiermasz ozdób świątecznych

Dnia 20 grudnia odbył się w naszej szkole kiermasz ozdób świątecznych zorganizowany przez uczniów klasy II c wraz z wychowawcą Katarzyną Kruszewska-Podstawka. Ozdoby świąteczne przekazane na sprzedaż, to prace konkursowe uczniów. Konkurs został ogłoszony w dwóch kategoriach- choinka oraz własny projekt na torebkę na prezent świąteczny. Zwycięzcami w pierwszej kategorii zostali Magdalena Morawiec, Sofia Łubjanecka i Michał Seń. Natomiast w kategorii torebka na prezent zwyciężyła Maria Kaniowska. Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni punktami na plus oraz dniem bez pytania w wybranym przez siebie dniu. Zwycięzcy, oprócz punktów i dnia bez pytania otrzymają nagrody rzeczowe. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup karmy dla zwierząt w Przytulisku.

Dziękujemy za udział w konkursie i zakup ozdób.

Skip to content