Around the World and Flat Stanley Project – lekcje angielskiego w klasach I

W zeszłym tygodniu uczniowie klas pierwszych poznawali na języku angielskim, jak wyglądają szkoły na całym świecie, jak żyją dzieci w innych krajach. Przekonały się, że warto uczyć się angielskiego. Dzięki znajomości języka angielskiego można zwiedzić wiele ciekawych miejsc, jak na przykład fabrykę czekolady Cadbury oraz porozmawiać z innymi dziećmi. Aby bliżej poznać świat przystąpiliśmy do projektu Flat Stanley. Chłopcy przygotowali postacie Flat Stanley’a, a dziewczynki postacie Flat Alex’y. Pierwsi podróżnicy wyruszyli już do Dublina w Irlandii, kolejni wyruszą do Sztokholmu w Szwecji, Cambridge w Anglii. A to dopiero początek naszych wypraw. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać na pierwsze zdjęcia z podróży. Może uda nam się w ten sposób zwiedzić cały świat.

Więcej zdjęć na stronie galerii Flat Stanley Project

Skip to content