Bieg sztafetowy na 100-lecie Niepodległości Polski

W dniu 25 października 2018r., odbył się bieg sztafetowy, upamiętniający 100 lat niepodległości Polski. Organizatorem biegu był ZSM w Głubczycach. Do wzięcia udziału w imprezie organizatorzy zaprosili wszystkie szkoły powiatu głubczyckiego. Bieg odbył się w miejskim parku w Głubczycach. Każdy zespół składał się z trzech osób. Zadaniem każdego zespołu było przebiegnięcie dystansu 600m z pałeczkami sztafetowymi i przekazanie ich następnemu zespołowi. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIIB: Wiktoria Juchno, Ewa Świderska i Dominik Biśta. Nasi zawodnicy odebrali pałeczki od uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Głubczycach, a przekazali uczniom ze szkoły w Kietrzu.

Po przebiegnięciu dystansu, każdy uczestnik dostawał okolicznościowy medal. Tu każdy był zwycięzcą.

Impreza przebiegała w miłej atmosferze, a poranny chłód stopniowo znikał pod wpływem coraz intensywniejszych promieni słońca.

Skip to content