Kiermasz adwentowy 2019

15 grudnia 2019r. po mszach świętych w  naszym franciszkańskim kościele, odbył się kiermasz adwentowy. Sprzedawane były  choinki, bombki, aniołki i rożne stroiki wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli głubczyckich szkół podstawowych. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób wesprzeć Franciszkański Ośrodek Pomocy Dzieciom. Gorąco dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, którzy bardzo zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Nie sposób wymienić wszystkich… jesteśmy wdzięczni  rodzicom, dziadkom:  Kacpra, Ewy, Nicoli, Dawida( 8b) , Oliwii, Wiktorii, Magdaleny, Darii ( 8c), Tomka, Oliwii ( 7b) .Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy ochoczo pomagali nam w przygotowaniach, przynosili potrzebne rzeczy.  Wasze ogromne zaangażowanie,chęć niesienia pomocy jest godna podziwu. Potrafimy razem stworzyć zgrany zespół i  wspólnie wyczarować coś pięknego. Organizatorzy

Kiermasz adwentowy 2019 – galeria
Skip to content