Rozpoczęcie roku szkolnego 2020-2021

1 września 2020 o godz. 9.00 odbędzie się apel tylko dla klas pierwszych na boisku szkolnym a w razie niepogody w sali gimnastycznej. Ze względu na dużą ilość osób, która będzie brała udział w apelu  prosimy o przestrzeganie rygoru sanitarnego.  Uroczystość w sali gimnastycznej i spotkanie w klasie może ODBYWAĆ SIE PRZY UDZIALE TYLKO JEDNEGO RODZICA, który powinien mieć założoną maseczkę

Wychowawcy klas II – III oraz IV – VIII spotkają się z uczniami w klasach.

Nie przewiduje się w tym dniu spotkań z rodzicami.

Prosimy wszystkich rodziców uczniów klas młodszych o odebranie dzieci po zakończeniu spotkań

Jednocześnie informujemy ze w najbliższym czasie wychowawcy wszystkich klas poinformują  Państwa  o procedurach w związku z zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym wirusem COVID-19.

Skip to content