Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

1 września 2022 roku uroczyście i z wielką radością rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023. Pani Dyrektor Bożena Majka powitała wszystkich przybyłych uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. Szczególne słowa skierowała do najmłodszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. Rozpoczęcie roku szkolnego to także okazja do tego by upamiętnić rocznicę wybuchu II wojny światowej, uczniowie klasy 6b pod kierownictwem wychowawcy przygotowali krótkie przedstawienie nawiązujące do tej daty. Po zakończeniu uroczystości uczniowie z wychowawcami udali się do swoich klas. W imieniu Samorządu Uczniowskiego wszystkim uczniom i nauczycielom  naszej szkoły życzymy sukcesów, rozwoju oraz samych miłych chwil.

Opiekun SU Katarzyna Kruszewska- Podstawka

galeria
Skip to content