Laureaci oraz uczestnicy Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus i Olimpusek z języka angielskiego

W dniach 11.01.2023 i 12.01.2023 odbyła się Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego sesja zimowa Olimpus dla uczniów klas 4-6 oraz Olimpusek dla uczniów klas trzecich.

Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim, motywowanie uczniów do samodzielnego poszerzania wiedzy, do zdobywania nowych umiejętności i wiadomości oraz podniesienie poziomu umiejętności językowych.

Wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie zdobywając dyplomy laureata oraz dyplomy uznania. Najwyższe wyniki otrzymali:

Oskar  Olchowik– I miejsce, dyplom laureata oraz nagroda książkowa,

Hanna Mendelska– I miejsce, dyplom laureata oraz nagroda książkowa,

Kacper Zapotoczny– I miejsce, dyplom laureata oraz nagroda książkowa,

Pola Głogiewicz– I miejsce, dyplom laureata oraz nagroda książkowa,

Oskar Rak– 5 miejsce, dyplom laureata oraz nagroda książkowa,

Maja Jepiszko– 5 miejsce, dyplom laureata oraz nagroda książkowa.

Aleksandra Malkiewicz– 9 miejsce, dyplom laureata,

Alicja Gałka– 10 miejsce, dyplom laureata,

Marlena Dereń– 10 miejsce, dyplom laureata.

Pozostali uczestnicy w składzie: Emilia Ksobiech, Antonina Korczyńska, Magdalena Wysoczańska, Weronika Walicka, Jan Sołtys otrzymali dyplomy uznania.

Szczególne gratulacje składamy naszym trzecioklasistom, którzy uczestniczyli w Olimpiadzie po raz pierwszy, a reprezentowali ich: Antoni Lenartowicz, Hanna Kaczanek, Michał Podstawka, Julian Tomczak, Igor Podstawka, Milena Winder, Jakub Halikowski, Weronika Gadzimska, Igor Jasiński oraz Krystyna Zaryczańska.

Wszystkim gratulujemy oraz zapraszamy do udziału w konkursie

w przyszłym roku!