Nietypowy gość w SP3 – kapitan samolotów pasażerskich

galeria

21 marca  z okazji Pierwszego Dnia Wiosny Samorząd Uczniowski  zrobił uczniom klas 4-7 niespodziankę – odwiedził nas nietypowy gość – kapitan samolotów pasażerskich, twórca kanału „Turbulencja” na YouTube oraz autor książki o tym samym tytule – kpt. Dariusz Kulik.

Podczas spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wszystkiego, co chcieli wiedzieć o lataniu, ale nie wiedzieli kogo o to zapytać 🙂 Pan Dariusz z pasją i humorem opowiedział nam o zawodzie pilota, o swoich początkach w tym zawodzie, poruszył ciekawe zagadnienia związane z lotnictwem oraz opisał ciekawe zdarzenia z życia pilota i opowiedział o najciekawszych odwiedzonych przez siebie miejscach. Co więcej, podpisał nam swoją książkę, która jest dostępna w naszej szkolnej bibliotece, a uczniowie mieli okazję zrobić sobie pamiątkową fotkę z kpt. Dariuszem, czy też otrzymać autograf. To było naprawdę ciekawe doświadczenie!!!

Skip to content