Strefa Relaksu w Szkole Podstawowej nr 3 w Głubczycach

Z radością informujemy, że udało nam się zaaranżować w naszej szkole Strefę Relaksu dla starszych uczniów. Nowy wygląd zyskały korytarze na pierwszym i drugim piętrze. Zaaranżowana przestrzeń jest kolorowa i funkcjonalna. W strefie znajdują się wygodne sofy i pufy oraz stoły do gry w piłkarzyki.

Miejsce do wypoczynku cieszy się dużym zainteresowaniem, jest okazją do miłego spędzenia czasu na przerwie. W wyborze wyposażenia oraz kolorystyce  kierowaliśmy się sugestiami uczniów, bo to dla nich ta strefa powstała.

Uczniowie mogą odpocząć między zajęciami, jak i po nich.  Oczywiście potrzeby uczniów w tym zakresie są znacznie większe, będziemy dążyć do realizacji nowych pomysłów:)

Mamy nadzieję, że ta kolorowa przestrzeń pozytywnie wpłynie na jakość odpoczynku oraz zdrowie dzieci w naszej szkole.

Skip to content