Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego sesja zimowa Olimpus

W dniach 10.01.2024 odbyła się Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego sesja zimowa Olimpus dla uczniów klas 4-7.

Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim, motywowanie uczniów do samodzielnego poszerzania wiedzy, do zdobywania nowych umiejętności i wiadomości oraz podniesienie poziomu umiejętności językowych.

Wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie zdobywając dyplomy laureata oraz dyplomy uznania. Najwyższe wyniki otrzymali:

Pola Głogiewicz– I miejsce, dyplom laureata oraz nagroda książkowa,

Kacper Zapotoczny– VII miejsce, dyplom laureata

Hanna Mendelska– I miejsce, dyplom laureata

Pozostali uczestnicy w składzie: Antoni Lenartowicz, Kacper Hajbura, Oliwier Karaczyn, Igor Jasiński, Paweł Kaśków, Hanna Kaczanek, Igor Podstawka, Weronika Gadzimska, Jakub Halikowksi, Franciszek Farasiewicz, Julian Tomczak, Michał Podstawka, Milena Winder, Oskar Olchowik, Emilia Ksobiech, Antonina Korczyńska, Magdalena Wysoczańska, Paulina Plauch, Lena Przysiężniuk, Weronika Walicka, Agata Darmoros, Aleksandra Malkiewicz, Oliwia Żabka, Emilia Filarowska, Marlena Dereń, Lena Kmiecik, Alex Okrent, Marta Kiszczyk, Maja Falkowska, Oliwier Kończak, Artur Żełudkowski otrzymali dyplomy uznania.

Wszystkim gratulujemy oraz zapraszamy do udziału w konkursie

w przyszłym roku!