Galeria utalentowanej uczennicy z klasy IIB Zuzi Lewickiej

Galeria utalentowanej uczennicy z klasy IIB Zuzi Lewickiej

WYNIKI ETAPU GMINNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORAZ KLAS DOTYCHCZASOWYCH GIMNAZJÓW PROWADZONYCH W SZKOŁACH INNEGO TYPU WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

  1. Bartłomiej Sitnik, Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce
  2. Wojciech Rudziński, Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce
  3. Martyna Kruk, Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce

Projekt Around the World

Otrzymaliśmy nowe zdjęcia:

Kontynuuj czytanie

Bal karnawałowy klas I i II część 2

Bal karnawałowy klas I i II część 2

Bal karnawałowy klas I i II część 1

Bal karnawałowy klas I i II część 1

Spotkanie uczniów klas pierwszych i drugich Szkoły Podstawowej z zastępcą Komendanta Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Głubczycach

Spotkanie uczniów klas pierwszych i drugich Szkoły Podstawowej z zastępcą Komendanta Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Głubczycach.

WYNIKI ETAPU GMINNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FIZYCZNEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORAZ KLAS DOTYCHCZASOWYCH GIMNAZJÓW PROWADZONYCH W SZKOŁACH INNEGO TYPU WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

  1. Bartłomiej Sitnik, Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce
  2. Wojciech Rudziński, Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce
  3. Grażyna Galara, Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce

WYNIKI ETAPU GMINNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORAZ KLAS DOTYCHCZASOWYCH GIMNAZJÓW PROWADZONYCH W SZKOŁACH INNEGO TYPU WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

1. BARTŁOMIEJ SITNIK – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GŁUBCZYCACH
2. SZYMON SULIGA – SZKOŁA PODSTAWOWA W BRANICACH 
 OLIWIA PAWĘSKA –  SZKOŁA PODSTAWOWA W BRANICACH
3. DOMINIKA MASŁOWSKA – SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI PRZEDSZKOLNYMI W BOGDANOWICACH M

WYNIKI ETAPU GMINNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORAZ KLAS DOTYCHCZASOWYCH GIMNAZJÓW PROWADZONYCH W SZKOŁACH INNEGO TYPU WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

1. AMELIA MIKLER – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GŁUBCZYCACH

2. GRAŻYNA GALARA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GŁUBCZYCACH

3. WOJCIECH RUDZIŃSKI – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W GŁUBCZYCACH

WYNIKI ETAPU GMINNEGO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW ORAZ KLAS DOTYCHCZASOWYCH GIMNAZJÓW PROWADZONYCH W SZKOŁACH INNEGO TYPU WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

I miejsce – Amelia Mikler , Szkoła Podstawowa nr 3 Głubczyce
II miejsce – Blanka Bańkowska,  Szkoła Podstawowa w Branicach
III miejsce – Oliwia Pawęska, Szkoła Podstawowa w Branicach